Rejestracja gwarancji

Newtechwood Polska / Rejestracja gwarancji

Odkryj Pełną Ochronę z Dodatkową Rejestracją Gwarancyjną!

W NEWTECHWOOD®  wiemy, że Twoje deski kompozytowe to inwestycja w trwałość i styl.  Jesteśmy bardzo dumni z jakości naszych produktów , jakie oferujemy naszym klientom, dlatego jako nieliczni na rynku dajemy 25 letnią gwarancję na produkt na obiekty mieszkaniowe.

Mamy już za sobą prawie 10 lat doświadczenia i wiemy, że oryginalne nasze deski są wstanie  dużo wytrzymać.

Dlatego prezentujemy Ci możliwość dodatkowej rejestracji gwarancyjnej, abyś mógł cieszyć się naszymi produktami z jeszcze większym spokojem.

Dlaczego warto zarejestrować swoje deski kompozytowe?

Gwarancja i potwierdzenie oryginalnego produktu

Dzięki rejestracji, potwierdzasz, że produkt nie jest podróbką.

Bezpieczeństwo Inwestycji

Twoje deski są kluczowym elementem Twojego otoczenia. Dzięki dodatkowej rejestracji, możesz być pewien, że są one objęte kompleksową ochroną, nawet gdy punkt dystrybucyjny w którym kupiłeś nasze produkty nie działa już na rynku.

Priorytetowe Obsługa Klienta

Zarejestrowani klienci otrzymują niezbędny pakiet informacyjny oraz dodatkową priorytetową obsługę, co oznacza szybsze i bardziej efektywne wsparcie w razie jakichkolwiek pytań czy problemów.

Dodatkowe Korzyści

Oprócz gwarancji, rejestracja otwiera dostęp do specjalnych ofert przy następnych inwestycjach dla klienta detalicznego oraz gotowy pakiet porad dotyczących pielęgnacji i utrzymania desek kompozytowych.

Jak zarejestrować swoje deski?

Rejestracja jest szybka i prosta. Wystarczy wypełnić poniższy krótki formularz, podać numer faktury, dane inwestycji i inwestora, by następnie cieszyć się dodatkowym spokojem i korzyściami, które przynoszą rejestracja i użytkowanie desek kompozytowych W NEWTECHWOOD® .

Zarejestruj teraz i uzupełnij dane do rejestracji

IMIĘ I NAZWISKO

ADRES EMAIL

ADRES INWESTYCJI

TELEFON

NAZWA DYSTRYBUTORA

KOLOR

RODZAJ PRODUKTU (elewacja, taras, ogrodzenie)

PRZYBLIŻONA POWIERZCHNIA W M2

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ELEVEN GROUP ŁUKASZ JAROSZCZAK, MARCIN NOWAK S.C. z siedzibą w ul. Wierzbowa 33 62-081 Wysogotowo, w celu rejestracji produktu. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

Administratorem danych osobowych jest ELEVEN GROUP ŁUKASZ JAROSZCZAK, MARCIN NOWAK S.C. , z siedzibą w Wysogotowo (62-081 ), ul. Wierzbowa 33. Dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.

Nie czekaj! Zadbaj o pełną ochronę swojej inwestycji i dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy cieszą się nie tylko pięknem, ale także długowiecznością swoich desek kompozytowych NewTechWood.